Jak cię widzą, tak cię piszą… Edyta Górniak

listopad 21, 2016

Tej pani chyba nikomu przestawiać nie trzeba…

03.06.2016  GDANSK  OLOWIANKA , POMORSKIE RENDEZ VOUS 2016 , TRZECIA EDYCJA SPOTKANIA BIZNESOWEGO ZAINICJOWANA PRZEZ FRANCIS LAPP PREZESA STOCZNI JACHTOWEJ SUNREEF YACHTS POLACZONEGO Z PREZENTACJA LUSKUSOWYCH TOWAROW I USLUG NZ. EDYTA GORNIAK FOT. KAROLINA MISZTAL/POLSKA PRESS DZIENNIK BALTYCKI

Znana piosenkarka została sfotografowana podczas jednego ze spotkań środowiska biznesowego.

Edyta Górniak jako osoba, która występuje na scenie, pokazywała się światu w wielu bardzo różnych odsłonach. Bardziej lub mniej udanych. Uroda oraz figura pomagają jej obronić nawet te słabsze stylizacje. Piękny głos oraz kokieteryjne spojrzenia i ruchy sceniczne potrafią oczarować, ale jeśli bliżej przyjrzymy się jej stylowi… bywa różnie.

A dziś?

Oceniana przeze mnie stylizacja nawiązuje do modnego obecnie stylu militarnego. Jego znakiem szczególnym jest kolor zgniłej zielni, odcień khaki oraz wzór kamuflażu. Typowo wojskowe rzeczy to dwurzędowe płaszcze, parki, koszule z pagonami.

Styl militarny doskonale sprawdza się w wydaniu „od stóp do głów” lub tylko jako uzupełnienie zestawu w zupełnie innym charakterze.

Bazą stylizacji pani Edyty jest kombinezon w wyżej wspomnianej wojskowej kolorystyce. Kobiecość uwypuklają różowe usta i szpilki. Wszystkie elementy metalowe – czyli guziki, biżuteria oraz kopertówka – zostały utrzymane w wytwornym złocie. Ciekawe połączenie kolorystyczne.

Fason okularów o zaokrąglonych oprawach jest teraz najmodniejszy.

Najsłabsza jest fryzura z podgoloną jedną stroną głowy. Wiem, pewnie miał to być pazur, ale nie wydaje mi się on konieczny.

Moja ocena: 5 (Nie wszystko musi mi się podobać, muszę natomiast oddać pani Edycie, że prezentuje się bardzo dobrze.)

Publikacja: Śląsk Plus z dn. 21.10.2016 oraz Dziennik Zachodni z dn. 22.10.2016.

celebryci , Dziennik Zachodni , kolory , ocena stylizacji , okulary , Śląsk Plus , styl
Share: / / /

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Archiwa