Jak cię widzą, tak cię piszą… Agnieszka Grochowska

październik 26, 2017

Dziś przyglądam się aktorce Agnieszce Grochowskiej i temu, jak prezentowała się na Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni.

Cóż za stylizacja!

Pióra znowu są w cenie. Tutaj akurat w formie materiału bogato nimi zdobionego.

Komuś może przypomnieć się Ulica Sezamkowa… Ktoś inny powie – wielki ptak. Będę w opozycji. Jest odważnie, modowo, a nie jest to typowe dla Agnieszki Grochowskiej, więc tym bardziej doceniam.

Postrzegam aktorkę jako osobę, której szczególnie nie zależy na wyglądzie. Rzadko pojawia się na czerwonym dywanie, a i wtedy zwykle jasno daje do zrozumienia, że jej ubiór to sprawa wtórna. Czasem to dobrze, czasem źle. Zgadzam się co do idei, ale jako stylistka zawsze będę namawiała do niezbędnego minimum.

Owszem, uroda Pani Agnieszki pozwala na „bycie niedoskonałą”, ale dziś aktorka potwierdza tylko, że czasem warto postawić na coś więcej. Choćby z tego względu, że strojem możemy podkreślać rangę wydarzenia, w którym bierzemy udział. Festiwal w Gdyni z pewnością do takich należy.

Najbardziej w ocenianej stylizacji podoba mi się fakt, że wreszcie zobaczyłam Agnieszkę Grochowską w stylizacji, która nawet jeśli nieco kontrowersyjna, na pewno jest przemyślana. Ładne proporcje. Dobre kolory. Smaczku dodają lateksowe buty.

Moja ocena: 5

Publikacja: Śląsk Plus z dn. 13.10.2017 oraz Dziennik Zachodni z dn. 14.10.2017.

celebryci , Dziennik Zachodni , ocena stylizacji , Śląsk Plus , styl , wydarzenia
Share: / / /

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Archiwa