Jak cię widzą, tak cię piszą… Anna Wyszkoni

maj 21, 2018

Na zdjęciu widzimy piosenkarkę Annę Wyszkoni tuż przed konferencją poprzedzającą Sopot SuperHit Festiwal w Telewizji Polsat.

Choć róż ma podobne znaczenie do czerwieni, daleko od niej odbiega w naszych skojarzeniach. Pomimo miłych i ciepłych myśli, jakie w nas budzi, traktujemy go jako kolor infantylny i tandetny. 

Róż ma tyleż samo zwolenników, co i przeciwników. Z jednej strony przywodzi na myśl rzesze małych dziewczynek oraz Barbie, z drugiej – zabawne historie Różowej Pantery. A jednak! Kto z nas nie chciałby czasem spojrzeć na świat przez różowe okulary?…

Podobnie do czerwonego, jest on kolorem, który pobudza do działania. Ważna jednak będzie jego intensywność. Im głębiej nasycony róż, tym bardziej jest on energetyzujący. 

Choć różowe ubrania są dwuznaczne, odpowiednie kroje i dodatki mogą nadać im szyku i klasy. Bardzo ważna będzie oprawa koloru różowego. Jasne odcienie szczególnie szlachetnie wyglądają w zestawach z kolorem czarnym i denimowym, ale także szarym, khaki, butelkową zielenią oraz brązami. Ciemniejsze i bardziej nasycone odcienie polecam łączyć z beżami, złotem, szarością i błękitami. Zestawy te zminimalizują sensualny wymiar różu. 

A jak to wygląda u naszej bohaterki?…

Ładny kombinezon w ciepłym odcieniu koloru różowego. Ozdobiony srebrnym zamkiem i białymi guzikami. Idealnie komponują się one z nim dodatki, czyli małą białą torebką oraz czarnymi butami – obydwie rzeczy (konsekwentnie w stosunku do kombinezonu) wykończone i ozdobione srebrem.

Muszę jednak przyznać, że choć wszystkie elementy wydają się być spójne stylowo, nie pasuje mi ta stylizacji dla pani Ani. Znam ją z wielu innych odsłon i akurat tutaj, mam ważenie, że jest przebrana, a nie ubrana. Jak zatem ocenić taki zestaw? Trudno powiedzieć… dlatego tym razem zostawiam Państwa bez mojej jednoznacznej oceny.

Publikacja: Śląsk Plus z dn.18.05.2018 oraz Dziennik Zachodni z dn.19.05.2018r.

 

celebryci , Dziennik Zachodni , kolory , ocena stylizacji , Śląsk Plus , styl
Share: / / /

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Archiwa