Jak cię widzą, tak cię piszą… Julia Wieniawa

kwiecień 13, 2018

Aktorka Julia Wieniawa pojawiła się na uroczystej premierze „Kobiet mafii” w takiej oto stylizacji.

Srebrna, hologramowa, długa sukienka z seksownie odsłoniętymi ramionami godna jest czerwonego dywanu. Jest wieczorowo i na bogato.

W tym przypadku srebrzysty blask nie ma wiele wspólnego z banałem, a powiedzenie, że pani Julia olśniła innych – choć może się wydawać dwuznaczne – jest jak bardziej trafne i prawdziwe.

Lubię powtarzać, że w stylizacji warto postawić na jedno – albo kolor, albo formę. Albo żółty klasyczny garnitur, albo czarną – patrz: klasyczny kolor – sukienkę o niestandardowym kroju lub bogatym zdobieniu. 

Tutaj mamy prosty fason. Pierwsze skrzypce w ocenianej stylizacji gra srebro, w którym aktorka prezentuje się doskonale.

Torebki Balenciagi zachwycają szerokie grono kobiet, szczególnie ceniących sobie luksus, perfekcyjne krawiectwo oraz ciekawe projekty. Podoba mi się wybór pani Julii – mało zobowiązujący charakter torebki oraz sposób noszenia przez ramię… Dzięki temu stylizacja nie wydaje się być wyreżyserowana, ma w sobie coś z nonszalancji. Nie daje wrażenia niepotrzebnego zadęcia, wręcz odwrotnie – więcej tu swobody.

Na załączonym zdjęciu dobrze tego nie widać, ale na innych z tej imprezy dostrzegłam piękne kolczyki – dwa inne, ale oczywiście korespondujące ze sobą. To mocny obecnie trend. Polecam.

Piękny makijaż i minimalistyczne upięcie włosów.

Moja ocena: 5

Publikacja: Śląsk Plus z dn. 6.04.2018 oraz Dziennik Zachodni z dn. 7.04.2018r.

celebryci , Dziennik Zachodni , kolory , ocena stylizacji , Śląsk Plus , styl , wydarzenia
Share: / / /

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Archiwa