JAK CIĘ WIDZĄ, TAK CIĘ PISZĄ…KAROLINA SZOSTAK

grudzień 5, 2017

Ostatnio w Katowicach miało miejsce duże modowe wydarzenie. KTW Fashion Week. Swoją obecnością uświetniała je Karolina Szostak, dziennikarka Polsatu. 
 
Przyglądam się jednej z zaprezentowanych przez nią stylizacji. 
 
Odkąd pani Karolinie udało się znacząco zrzucić kilogramy z wdziękiem eksponuje walory swojej sylwetki. Tutaj poprzez odkryte ramiona i krótką z przodu spódnicę.
 
Dekolt hiszpański, inaczej nazywany carmen albo off-shoulder przeżywa obecnie swój wielki renesans. Oczywiście bardziej latem niż w miesiącach jesienno-ziomych, ale wielkimi krokami zbliża się czas karnawału, więc znowu będzie okazja do odsłaniania ramion. 
 
Dekolt hiszpański jest bardzo seksowny, ale w nienachalny sposób, bo okrywa ciało ze smakiem. Kobiecy, dodający dziewczęcego uroku, eteryczny.
 
Nie bez powodu bluzki i sukienki off-shoulder uwielbiały Audrey Hepburn oraz Brigitte Bardot. 
 

Spódnica pani Karoliny jest krótka z przodu oraz długa z tyłu. Srebrna. Pełna plasku. Z dużą falbaną. Kolejną już tej stylizacji.

W ostatnich miesiącach falbany stały się bardzo modne. Zarówno w wersji maxi, jak i w postaci małego akcentu. Zwykle przypadają do gustu kobietom, które lubią dziewczęcy styl. Zdaje się, że nasza bohaterka ma do niego słabość.
 
Muszę przyznać, że mam mieszane uczucia dotyczące całości stylizacji. Poszczególne elementy ładne, ale wszystko razem… nie zagrało. Czegoś tu jakby za dużo. Falbana tu, falbana tam, dużo błysku. Pełne, także błyszczące, buty. Dół wieczorowy, a góra… średnio, głównie z powodu fryzury. 
 
Moja ocena: 3
 
Publikacja: Śląsk Plus z dn.24.11.2017 oraz Dziennik Zachodni z dn.25.11.2017.
celebryci , Dziennik Zachodni , kolory , ocena stylizacji , Śląsk Plus , styl
Share: / / /

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Archiwa