Jak cię widzą, tak cię piszą… Krzysztof Ibisz

lipiec 4, 2017

Prezenter Krzysztof Ibisz w takiej oto stylizacji prowadził galę z okazji 25-lecia chorzowskiego oddziału Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach.

Dziś kilka słów o kolorze czarnym…

Najbardziej popularne skojarzenia z czernią mają związek ze smutkiem i żałobą. Oczywiście, mam na myśli kulturę zachodu, bo w Indiach czy w Japonii kolorem żałoby jest biel. Jednak jej znaczenie zostawiam sobie na okoliczność innej oceny stylizacji.

Tuż obok tych – trudno zaprzeczyć – negatywnych skojarzeń, czerń ma także bardzo pozytywny wymiar. Jest przecież tożsama z elegancją. Przywołajmy w swojej pamięci obrazy z czerwonych dywanów, na przykład galę rozdania Oscarów. Czy przy takiej okazji, jakiegokolwiek mężczyzna decyduje się na inny niż czarny garnitur? Zresztą, najbardziej eleganckie męskie stroje, czyli smokingi i fraki, z założenia powinny być czarne.

Nawet jeśli wydaje się to sprzeczne, czerń łączy w sobie nowoczesność i tradycję, spinając je razem w całość. To kolor budzący powagę i budujący dystans, ale też jest pełen dostojeństwa.

Jak zetem oceniam stylizację Krzysztofa Ibisza?

Czrany garnitur jest bardzo elegancki. Wpisuje się w ważne wydarzenia, na gale. Ten konkretny jest idealnie skrojony. Ma dobre długości rękawów, samej marynarki oraz spodni. Dodatki w postaci czarnego krawatu, białej poszetki i lakierowanych butów podkreślają wieczorowy charakter stylizacji.

Moja ocena: 5

Publikacja: Śląsk Plus z dn. 16.06.2017 oraz Dziennik Zachodni z dn. 17.06.2017.

celebryci , dress code , Dziennik Zachodni , kolory , ocena stylizacji , Śląsk Plus , styl , wizerunek po męsku
Share: / / /

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Archiwa