Jak cię widzą, tak cię piszą… Księżna Kate

sierpień 28, 2017

Ostatnio nasz kraj odwiedzają wielkie osobistości. Niedawno oceniałam kreację Melanii Trump, dziś kolej na księżną Kate.

Wszystkie stylizacje Księżnej są ultrakobiece. Zachwyca ona swobodą, z jaką się nosi i choć stroje są zgodne z zasadami kodu ubioru, w ogóle nie kojarzą się z uniformem dyktowanym dress code’em.

W czasie wizyty w Polsce Księżna zaprezentowała na sobie kilka ciekawych zestawów. Wśród nich była nawet sukienka autorska polskiej projektantki Gosi Baczyńskiej. Pod lupę wezmę dziś jej komplet w „łączkę”.

Drugiego dnia wizyty, podczas spotkania z mieszkańcami Gdańska, Księżna wybrała kreację od brytyjskiego projektanta Erdema Moralioglu. Waśnie stworzył on ekskluzywną jesienną kolekcję, która będzie dostępna w jednej ze znanych sieciówek.

Księżna Kate w prostej, kwiecistej bluzce i rozkloszowanej spódnicy w ten sam wzór wyglądała bardzo stylowo. Jak zawsze, postawiła na dziewczęce kroje z podkreśloną talią i o długości do kolan. Klasycznie, ale też uroczo.

Do zestawu dobrała proste sandały w kolorze cielistym oraz – szkoda, że nie widać tego na załączonym zdjęciu – beżową kopertówkę. Uwaga, torebka była polskiego producenta. To nie pierwszy raz, kiedy księżna Kate postawiła na polską markę Etui Bags. Ich proste, skromne i szyte ręcznie torebki są wyjątkowe i cieszę się, że zostały docenione akurat przez Księżną, która sama postrzegana jest jako ikona stylu.

Moja ocena: 5

Publikacja: Śląsk Plus z dn. 4.08.2017 oraz Dziennik Zachodni z dn. 5.08.2017.

celebryci , dress code , Dziennik Zachodni , ocena stylizacji , polityka , Śląsk Plus , styl , wydarzenia
Share: / / /

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Archiwa