Jak cię widzą, tak cię piszą… Klaudia Halejcio

październik 9, 2016

Aktorka Klaudia Halejcio pojawiała się na konferencji prasowej promującej jeden z filmów z jej udzialem w takiej oto stylizacji.

25.09.2015 WARSZAWA LAZIENKI KROLEWSKIE KONFERENCJA PRASOWA - 7 RZECZY KTORYCH NIE WIECIE O FACETACH . FILM AKTORZY AKTORKI AKTOR AKTORKA BACHLEDA CURUS  ZAKOSCIELNY KINO POLSKIE ROZRYWKA NZ. KLAUDIA HALEJCIO AKTORKA FOT. PIOTR SMOLINSKI / POLSKA PRESS

Garnitur w nowoczesnym wydaniu. I choć w efekcie niewiele z garnituru, oprócz spodni, pozostało – wrażenie męskiego charakteru jest bardzo wyraźne.

Damskie garnitury są teraz bardzo modne. Wersja z kamizelką, koniecznie długą, tym bardziej. Do tego cygaretki, czyli spodnie z wąskimi nogawkami o długości sięgającej kostek. I stylizacja gotowa.

Ostatnio przeżywamy wielki powrót mody lat 50. i cygaretki są tylko tego potwierdzeniem. Ich wielkimi wielbicielami byli Marilyn Monroe i Elvis Presley. Obecnie traktowane są jednak przede wszystkim jako damski element garderoby, ale kto wie, co przyniesie jutro.

Cygaretki to model spodni, który przydaje się na wiele różnych okazji. Kiedy nogawki są z zaprasowanymi kantami, wtedy spodnie mają bardziej eleganckie zacięcie i sprawdzają jako baza do szykownego, garniturowego zestawu. Jednak równie dobrze prezentują się w zestawach bardziej swobodnych, choć właśnie przez obecność cygaretek typowo sportowymi one nigdy nie będą.

Cygaretki doskonale wyglądają z butami na wysokich obcasach. Warto jednak zwrócić uwagę, że szczęśliwe posiadaczki długich, szczupłych i zgrabnych nóg mogą nosić je z płaskimi balerinami lub oksfordkami, czyli sznurowanymi półbutami.

Chabrowy, mocno nasycony kolor wyróżnia naszą bohaterkę w tłumu.

Muszę przyznać, że mimo poprawności ocenianej stylizacji, czegoś mi w niej brakuje. Niby jest dobry fason i kolor, a jednak… brakuje mi w tym wszystkim wyrafinowania i smaku, o którym mogłyby świadczyć dodatki. Różowe paznokcie w tym przypadku wydają mi się mało stylowe. Podobnie buty z odkrytymi palcami. Zdecydowanie lepiej prezentowałyby się tutaj sandały na szpilce.

Moja ocena: 4

Publikacja: Śląsk Plus z dn. 26.08.2016 oraz Dziennik Zachodni z dn. 27.08.2016

celebryci , Dziennik Zachodni , ocena stylizacji , Śląsk Plus , styl
Share: / / /

One thought on “Jak cię widzą, tak cię piszą… Klaudia Halejcio

  1. boomhouse.pl napisał(a):

    Post zdecydowanie przykuł moją uwagę. Pozdrawiam!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Archiwa