Jak cię widzą, tak cię piszą… Anna Lewandowska

czerwiec 26, 2018

Oceniam dziś stylizację Anny Lewandowskiej, w której występowała na prezentacji nowego produktu jednej z firm kosmetycznych. Razem ze swoim mężem są ambasadorami wyżej wspomnianej marki i na scenie pojawili się razem.

Pierwszy raz będzie o stylizowaniu par. 

Na pewno znane są Państwu takie sytuacje – jeśli nie z własnego doświadczenia to z obserwacji, że na imprezach typu wesela mężczyźni miewają krawaty w kolorze sukienki swojej partnerki. Dobrze to czy źle?

Jak to jest? Czy powinniśmy być do siebie dopasowani – w sensie żona i mąż, partnerzy… – czy wręcz przeciwnie?

Dobrze, kiedy stroje pary korespondują ze sobą na poziome stylu, w sensie jego formalności. Przykład? Proszę bardzo: długa błyszcząca sukienka i sportowy garnitur noszony z trampkami „kłócą się” ze sobą. 

Jeśli jednak chodzi o same kolory… Mężczyzna nie jest dodatkiem do damskiej stylizacji i warto, aby zachował swój charakter. Dlatego namawiam do większej różnorodności. Zestawy par, gdzie kolor jest powielany – ton w ton – trącą banałem. Mocne kontrasty są ryzykowne, ale na pewno nie są wpadką modową.

Kiedy pierwszy raz zobaczyłam zdjęcie Państwa Lewandowskich – oboje w garniturach w tych samych kolorach – pomyślałam, że słabo to wygląda. Jak rodzeństwo. Jak bliźnięta, których rodzice lubią ubierać swoje pociechy podobnie, jeśli nie tak samo. 

Wszystkie osoby występujące na scenie wyżej wspomnianej imprezy także miały na sobie głębokie niebiesko-granatowe stylizacje. Wielce prawdopodobne jest, że pani Ania i pan Robert zostali poproszeni, aby wystąpić w barwach marki, którą wspierają. Zatem nie traktuję ich tutaj jako pary, ale jako „część” większej całości. Dlatego „wybaczam” spójność kolorystyczną, nie oceniam jej, nie krytykuję. 

Sama pani Ania wygląda doskonale. Chabrowy odcień dobrze współgra z jej typem urody. Garnitur z dopasowaną, asymetryczną marynarką ładnie podkreśla jej zgrabną sylwetkę. Bardzo ładnie.

Moja ocena: 5

Publikacja: Śląsk plus z dn.8.06.2018 oraz Dziennik Zachodni z dn.9.06.2018r.

biznes , celebryci , Dziennik Zachodni , kolory , ocena stylizacji , Śląsk Plus , sport , styl , wizerunek po męsku , wydarzenia
Share: / / /

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Archiwa