Jak Cię widzą, tak Cię piszą… Jacek Borusiński

maj 2, 2012
maj 2, 2012

Jak Cię widzą, tak Cię piszą… Jacek Borusiński

 
Pomimo wielkiej sympatii, jaką darzę Pana Jacka Borusińskiego, członka Mumio, aktora, którego możemy zobaczyć w nowości kinowej „Pokaż kotku, co masz w środku”, postaram się – jak zawsze – być obiektywna. 

Jacek Borusiński
Niestety, Pan Jacek nie wykazał się wielką fantazją w swoim ubiorze.
 
Biorąc pod uwagę  bohaterów naszej rubryki wciąż pozostajemy w czarno-szarej konwencji. W tym przypadku ma ona jednak swoje uzasadnienie. Po pierwsze, Pan Jacek ze względu na kolor włosów i oprawę oczu, może pozwalać sobie na intensywne, głębokie odcienie kolorów w swojej garderobie. Po drugie, zdjęcie zostało zrobione na tle plakatu promującego wyżej wymieniony film. Pan Jacek gra w nim jedną z głównych ról. Zatem domyślam się, że „pstryk” nastąpił przed lub po projekcji – raczej w porze wieczorowej, bo tak to zwykle się odbywa, a stroje na wieczór rządzą się swoimi prawami… Dlatego dziś czerni krytykować nie muszę.
 
Pan Jacek dysponuje wielkim atutem – szczupłą sylwetką. Jednak bardzo skutecznie
stara się ją ukryć.
 
Marynarka ma zdecydowanie za długie rękawy. Pozostawiając ją rozpiętą wygląda na za dużą. Problem tkwi też w jej długości sięgającej zbyt nisko za biodra, przez co Pan Jacek wydaje się mieć bardzo długi tułów i krótkie nogi.
 
Koszula ma ładne, rozjaśniające, perłowe guziki, ale zupełnie nie rozumieniem, dlaczego nie została ona włożona do spodni. Przez ten zabieg znowu górne partie ciała optycznie wyglądają nieproporcjonalnie w stosunku do nóg.
 
Faktura spodni nie komponuje z marynarką. Dodatkowo, są one stanowczo za długie i za szerokie.
 
Wydaje mi się, że założeniem Pana Jacka było osiągnięcie czegoś w rodzaju sportowej elegancji. Niestety, nie wyszło to zbyt zgrabnie. Jednak wielki plus za buty, które są zdecydowanie najciekawszym elementem prezentowanego na zdjęciu wizerunku.
 
W nowym roku  życzę Panu Jackowi bardziej udanych stylizacji. Każdemu z nas tego życzę!
 
Moja ocena: 2
 
Publikacja: Dziennik Zachodni dn. 31.12.2011
 
celebryci , Dziennik Zachodni , kolory , ocena stylizacji , styl , wizerunek po męsku
Share: / / /

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Archiwa