Jak cię widzą, tak cię piszą… Katarzyna Sokołowska

styczeń 2, 2019

Kto jak kto, ale Katarzyna Sokołowska – modelka i organizatorka pokazów – na modzie się zna i to bardzo dobrze.

Cenię panią Kasię za jej nonszalancki, ale też bardzo kobiecy i elegancki styl. Lubię podpatrywać, inspirować się i pokazywać innym kobietom niektóre z jej pomysłów i rozwiązań. Czy oceniana stylizacja – zaprezentowana podczas katowickiego Fashion Week – będzie należała do tego zestawu inspiracji? Nie sądzę.  

Owszem, pani Katarzyna postawiała na najgorętsze trendy:
– sportowy golf,
– spodnie z wysoką talią, 
– buty w zwierzęcy print, ale…

Choć wszystko razem do siebie pasuje, muszę przyznać, że nie potrafię oprzeć się wrażeniu, że pani Kasia jest przebrana. Jeśli głównie chodziło o efekt zaskoczenia, udało się. Jednak osobiście wolę naszą bohaterkę w stylu, któremu zwykle jest wierna, z którego znana jest od lat i za który jest ceniona przez wiele osób.

Obecnie bardzo modny jest powrót do lat 80. i 90. Jednak, jak to już wiele razy zostało powiedziane, nie warto podążać za trendami za wszelką cenę. Czasem lepiej pewnym rzeczom powiedzieć nie. Tak po prostu, bo do nas nie pasują.

Dziś znowu zostawiam Szanownych Czytelników bez oceny punktowej. Idealnie nie jest, ale przyjmując, że ktoś chciał pokazać na sobie to, co najmodniejsze  – wtedy należy się wysoka ocena. Tylko, czy w ubieraniu chodzi o to, żeby być modnym bez względu na wszystko?

Publikacja: Śląsk Plus z dn. 23.11.2018 oraz Dziennik Zachodni z dn. 24.11.2018r.

celebryci , Dziennik Zachodni , ocena stylizacji , Śląsk Plus , styl
Share: / / /

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Archiwa