Jak cię widzą, tak cię piszą… Beata Małecka-Libera

sierpień 25, 2015
Moja dzisiejsza ocena będzie dotyczyła stylizacji Beaty Małeckiej-Libera, sekretarz stanu w Ministerstwie  Zdrowia.

Tak oto wglądała na konferencji medycznej w Promnicach.
 
Pani Beata robi świetne pierwsze wrażenie.
 
Zestaw kolorów sprawił, że nasza bohaterka wygląda świeżo i kwitnąco, wręcz tryska swoją siłą i energią witalną. Zdjęcia często przekłamują rzeczywistość – szczególnie jeśli chodzi o kolor – dlatego nie mam pewności, czy sukienka jest w odcieniu chłodnego beżu czy pudrowego różu. Natomiast dla chłodnego typu kolorystycznego, jakim bez wątpienia jest Pani Beata, obydwie wersje są bezpieczne, więc nie ma to większego znaczenia. Czerwone akcenty dodały pazura. Podoba mi się powtórzony kolor pomadki, lakieru do paznokci oraz torebki.
 
Sukienka, oprócz dobrego koloru, ma tez dobry fason. Możliwe, że niektórzy powiedzą, że za mało podkreśla on talię, ale właśnie w tym cały czar. Możemy ubierać nawet sukienki worki pod warunkiem, że odpowiednio odsłaniają one nogi i ręce, bo wtedy nasza wyobraźnia dopowiada sobie idealne kształty pod tym bezkształtnym worem. Szczególna pochwała dla Pani Beaty za długość sukienki, która idealnie buduje proporcje jej sylwetki.
 
Piękna, prosta (a w prostocie tkwi piękno) torebka.
 
Całość stylizacji okraszona została srebrnymi dodatkami: dwa wisiorki, zegarek oraz elementy wykończenia torebki. Na szczególną uwagę zasługuje zegarek, który w charakterze jest trochę męski, czytaj: stylowy. Diabeł tkwi w szczegółach, a Pani Beata zdaje się zdawać z tego sprawę.
 
Bardzo dobre jest też uczesanie i makijaż. Naturalnie, ale z wdziękiem i charakterem.
 
Buty. Trudny temat, bo w obliczu tego, co powyżej, aż żal mi, że tak ważny element stylizacji został źle dobrany. Wiem, wiem… prześwity są teraz modne. Nie zawsze jednak to, co modne jest ładne, ale to moje osobiste zdanie. Poza tym, wykorzystany tutaj kolor czarny ma się zupełnie nijak do całości.
 
Moja ocena: 5 (Gdyby nie buty… oceniałabym stylizację na 6.)
 
Publikacja: Śląsk Plus z dn. 7.08.2015 oraz Dziennik Zachodni z dn. 8.08.2015
dress code , Dziennik Zachodni , ocena stylizacji , polityka , Śląsk Plus , styl
Share: / / /

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Archiwa