Jak cię widzą, tak cię piszą… Anna Lewandowska

lutego 20, 2017

Oto Anna Lewandowska na Gali Mistrzów Sportu.

Pani Ania zdecydowała się na długą suknię, która poprzez dopasowanie do sylwetki wyeksponowała jej ciążowy brzuszek. Pomimo „ciężkiej” czerni, za sprawą odkrytych ramion i głębokiego rozcięcia na nodze, wieczorowa kreacja wydaje się być dla niej idealna.

A mówi się, że kobiety w ciąży nie powinny nosić czerni… Nie wierzmy w stereotypy. Wiele zależy od okazji, a nasza dzisiejsza bohaterka jest tego potwierdzeniem.

Ozdobne, niemal biżuteryjne wykończenie sukienki pod szyją narzuciło konieczność zrezygnowania z innych dodatków przy twarzy. Wręcz wymusiło delikatny makijaż i skromną fryzurę. Na szczęście, nasza bohaterka dobrze to rozumie.

Luksusowa torebka i duży pierścień skupiają naszą uwagę na ciążowych krągłościach. I dobrze! Przecież przy tak pięknej figurze warto pokazywać je z dumą.

Muszę przyznać, że kreacja pani Ani to zupełnie nie moja bajka. Jednak bardzo pasuje do jej stylu, który obserwuję od jakiegoś czasu. Oceniając stylizacje innych staram się nie ulegać presji moich upodobań. Podstawą etyki mojego zawodu jest odczytywać styl innych i nie narzucać swojego.

Moja ocena: 5

Publikacja: Śląsk Plus z dn. 27.01.2017 oraz Dziennik Zachodni z dn. 28.01.2017.

celebryci , Dziennik Zachodni , kolory , ocena stylizacji , Śląsk Plus , sport , styl , wydarzenia
Share: / / /

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Archiwa