STREFA KOBIECA

 

…bo „mała śliwkowa” też może być klasykiem.

Moją rolą jest pokazać, że styl, elegancja i kobiecość
mogą mieć wiele różnych, wcale nieoczywistych, kolorów i fasonów.
Odnalezienie ich to początek przygody na całe życie.

Zanim rozpoczniemy współpracę, zapraszam na
niezobowiązujące wstępne spotkanie,
podczas którego poznamy się wzajemnie.
Jest ono ważne dla dwóch stron.
Tobie daje poczucie bezpieczeństwa, pozwala dowiedzieć się, w czyje ręce trafiasz.
Mnie pokazuje człowieka – przez pryzmat potrzeb, oczekiwań, sposobu mówienia, zachowania, temperamentu,
a nie od razu kolorów czy proporcji sylwetki.
To zwiększa szansę na stworzenie spójnego wizerunku.

W czasie spotkania wstępnego ustalamy cele i tempo współpracy
oraz
określamy zestaw usług, który będzie podstawą do dalszego działania.

Analiza kolorystyczna to określenie typu kolorystycznego urody.

Polega ona na przykładaniu do twarzy specjalistycznych chust, aby sprawdzić reakcję skóry na odcienie każdego z kolorów. Na podstawie naturalnej tonacji skóry, włosów, oczu i ust ustalamy, jakie kolory podkreślają urodę, a jakich powinnaś unikać.

Dodatkowo, możesz zamówić indywidualnie skomponowaną paletę kolorystyczną, która będzie się składać się z 35-40 najlepszych Twoich kolorów. W formie wachlarzyka o małym rozmiarze, opakowanego w elegancki skórzany portfelik, doskonale sprawdza się podczas zakupów.

Analiza sylwetki polega na dokonaniu pomiarów i porównaniu proporcji ciała, aby określić typ sylwetki i dopasować do niej jak najlepsze fasony.

Nie bez znaczenia dla wizerunku jest to, czym zajmujesz się zawodowo, jaki masz temperament, charakter oraz upodobania. Dlatego analizę sylwetki zawsze łączę z analizą stylu.

Analiza sylwetki i stylu pozwala zdefiniować idealną kompozycję strojów dla typu sylwetki i osobowości.

Po analizie otrzymasz opis Twojego typu sylwetki wraz z zasadami, które warto stosować, by podkreślić swoje największe atuty oraz tuszować ewentualne mankamenty. Opis zawiera kilka zdjęć-inspiracji.

Przegląd szafy ma na celu wybranie z niej dobrych elementów garderoby oraz odrzucenie tych, które negatywnie wpływają na Twój wizerunek.

Czasem wystarczy świeże spojrzenie osoby z zewnątrz, by ze „starych” rzeczy stworzyć zupełnie nowe zestawy ubraniowe.

Ważne jest, by garderoba pasowała do sylwetki i indywidualnej kolorystyki, ale również by oddawała Twój styl, nie kłóciła się z wykonywanym zawodem i była zgodna z Twoimi upodobaniami. Nie zapominam też o panujących trendach.

Zakupy ze stylistką to uzupełnianie szafy o brakujące elementy garderoby lub też budowanie jej od podstaw.

Wspólne zakupy gwarantują, że nowe rzeczy będą zgodne z Twoją kolorystyką, sylwetką i stylem, a także z obowiązującymi trendami.

Dla zabieganych proponuję usługę concierge.
Znając Ciebie – Twój rozmiar, kolorystykę i typ sylwetki – mogę robić
zakupy dla Ciebie – bez Ciebie.

Z mojej inicjatywy Klienci często nawiązują współpracę z krawcami i projektantami. Oferuję asystę w czasie jej trwania. Jestem nie tylko wsparciem w doborze kolorów, fasonów i tkanin, ale przede wszystkim czuwam nad kolejnymi przymiarkami.

Sztuka dobrego makijażu to nie tylko kosmetyki dobrej jakości, ale przede wszystkim umiejętność zastosowania odpowiedniej kolorystyki, pasującej do typu urody, a także techniki modelowania twarzy w zależności od jej kształtu.

Nie ma jednego wzorca makijażu, bo każda twarz jest inna. To także kwestia stylu i osobowości.

Zapraszam na instruktaż makijażu dziennego, w czasie którego podpowiadam i pokazuję, w jaki sposób wydobywać z twarzy to, co w niej najładniejsze lub też – jak tuszować jej niedoskonałości.

Instruktaż jest połączony z przeglądem zawartości kosmetyczki.

Oferuję również makijaże okazjonalne: wieczorowyślubny (zawsze z makijażem próbnym), do zdjęć.

Okulary są bezcennym narzędziem kreowania wizerunku. Pomagam tak dobrać oprawy okularowe, aby jak najlepiej podkreślały typ urody, kształt twarzy oraz cechy osobowości i stylu.

Optostylizacji uczyłam się w Austrii pod okiem stylistów z Włoch.

Biżuteria swoim kolorem, kształtem i wielkością może zdobić lub szkodzić. Profesjonalna podpowiedź w zakresie doboru dodatków będzie wskazówką, co i jak nosić.

Współpracuję z projektantami biżuterii, dlatego w moim studiu można zakupić gotową, oryginalną biżuterię lub też złożyć zamówienie na przygotowanie czegoś specjalnego w wybranym kolorze, rozmiarze i stylu.

Dobór fryzury – jej kształt i kolor – to kluczowa sprawa wizerunkowa. Nie jestem stylistką fryzur, znam się jednak na proporcjach oraz kolorystyce, dlatego oferuję konsultacje dotyczące fryzury.

Proponuję także możliwość asysty przy zmianie fryzury.

Czasem bywa tak, że nie mamy pomysłu na siebie. Niby jest dobrze, ale mamy potrzebę zmiany, nie wiemy jednak, w którym kierunku podążać. Potrzebujemy obiektywnego spojrzenia kogoś z zewnątrz. Po to właśnie są konsultacje wizerunkowe. Spotkanie zwykle zajmuje ok. 1-1,5 h, a efektem jest ocena stylu i znalezienie źródła inspiracji.

Jeżeli o pracy nad swoim wizerunkiem myślisz wielowymiarowo i długofalowo, proponuję Ci pakiet usług, które – powiązane ze sobą – dają synergiczny efekt i są prostą drogą do odnalezienia własnego stylu.

Pakiet zawiera:

analizę kolorystyczną

analizę sylwetki i stylu

 przegląd szafy (bez ograniczeń czasowych)

jednorazowe zakupy (bez ograniczeń czasowych)

moje wsparcie w procesie szycia na miarę – jeśli na takowe się zdecydujemy

dobór dodatków (okularów, biżuteria…)

konsultacje dotyczące zmiany fryzury

Usługi te, to wciąż nie wszystko. W ramach pakietu SYNERGIA oferuję coś więcej. Jestem Twoim konsultantem i przewodnikiem jeszcze przez miesiąc po pierwszych zakupach. Doradzam, odpowiadam na pytania, rozwiewam wątpliwości, jednym słowem – pozostaję do Twojej dyspozycji w oswajaniu zmian.

+48 504 302 269

ZADZWOŃ

sygnet-stylistka