Jak cię widzą, tak cię piszą…

April 9, 2015

Publikacja: Śląsk Plus z dn. 20.03.2015 oraz Dziennik Zachodni z dn. 21.03.2015

Silesia Fashion Day to wydarzenie modowe z naszego podwórka. Właśnie odbyła się siódma jego edycja. Impreza była współprowadzone przez aktorkę i radną w jednym – Aleksandrę Gajewską. Przyjrzyjmy się bliżej kreacji, którą zaprezentowała na sobie tegoż wieczoru.
Aleksandra Gajewska

Brawa za kolor. Suknia wieczorowa nie musi być czarna. Czytelnicy rubryki „Jak cię widzą, tak cię piszą” pewnie już to wiedzą, ale będę podkreślała za każdym razem, kiedy mam ku temu okazję.

Kobaltowy, czasami nazywany też kolorem chabrowym, jest jednym z bardziej wyrazistych odcieni niebieskiego. Jest tak dosadny, że nie wymaga towarzystwa innych barw i na tyle dominujący, że sam w sobie może tworzyć stylizację. Ważniejsza bowiem dla odbiorców będzie moc koloru niż fason, który będzie zwracał znacznie mniejszą uwagę, jeśli w ogóle. Poza tym, kobalt nadaje brunetkom wyrazistości. Pani Aleksandro, gratuluję wyboru.

Bardzo kobiecy fason sukienki. Ze względu na dekolt w kształcie V i szerokie ramiączka szczególnie polecałabym paniom z średnim i pełnym biustem. Cięcie tuż pod nim sprzyja tuszowaniu brzuszka, jeśli ktoś potrzebuje. Wszystkie rzeczy z wysoką talią dodają centymetrów nogom, czyli optycznie je wydłużają.

Minimalistyczne dodatki pasują do koloru sukienki, jej fasonu i samej naszej bohaterki.

Makijaż i fryzura bardzo poprawne. 


Moja ocena: 5 

Dziennik Zachodni , kolory , ocena stylizacji , Śląsk Plus
Share: / / /

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Archives