Jak Cię widzą, tak Cię piszą… Mariusz Kleszczewski

lutego 29, 2012
lutego 29, 2012

Jak Cię widzą, tak Cię piszą… Mariusz Kleszczewski

Kolejny raz przyglądam się stylizacji śląskiego VIPa zaprezentowanej na uroczystości wkopania pierwszej łopaty pod budowę nowego Muzeum Śląskiego. Dziś oceniam Pana Mariusza Kleszczewskiego, wicemarszałka województwa śląskiego. 

Mariusz Kleszczewski

Pierwsze wrażenie, a nawet i drugie, bardzo pozytywne.

Pan Mariusz zna „swoje” kolory bardzo dobrze, to widać. Nic nie dominuje, wszystko ze sobą harmonizuje. Walorowy – w jednym kolorze, ale w różnych jego odcieniach – zestaw jest doskonałą bazą, która staje się tłem dla twarzy człowieka, która ma wiele do powiedzenia. Szarości i grafity podkreślają wizerunek profesjonalisty.Podoba mi się krawat w ciekawą krateczkę, choć może w tym przypadku zastosowałabym odrobinę koloru kontrastowego dla ożywienia całości. Jednak to byłoby zagranie opcjonalne, bo przecież Pan Mariusz zapewne posiada wiele krawatów, które mógłby trafnie dopasować do tej koszuli i tego garnituru razem.

Co do fasonów też nie mam większych zastrzeżeń. Garnitur leży naprawę dobrze, choć mam małe ale. Panowie powinni dbać, aby zawsze spod marynarki wyglądały mankiety koszuli, więc w tym względzie poprawiłabym długość rękawów marynarki. Plus za długość spodni.
 
Malutki minus za „zmęczone” buty z podniesionymi noskami.
 
 Moja ocena za ogólne wrażenie: 4+ (do 5 brakuje eleganckiego i nie zmęczonego czasem obuwia)
 
Publikacja: Dziennik Zachodni dn. 13.08.2011
dress code , Dziennik Zachodni , ocena stylizacji , polityka , styl , wizerunek po męsku
Share: / / /

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Archiwa