Jak cię widzą, tak cię piszą…Roma Gąsiorowska

listopada 14, 2018

Aktorka Roma Gąsiorowska tak oto wystylizowała się na festiwal filmowy w Gdyni. 

Roma Gasirowska ma świetnego nosa do dobrych ról filmowych. W kwestii mody – nie zawsze bywa dobrze rozumiana. Jej kreacje nie spotykają się ze szczególnym uznaniem, żeby nie powiedzieć dosadniej. Jest to o tyle ciekawe, że od jakiegoś czasu aktorka zajęła się także projektowaniem ubrań.

Zestaw ze zdjęcia jest jednym z lepszych, w jakich widziałam panią Romę.

Motyw kwiatowy nie jest łatwym do wykorzystywania i często narzuca stylizacji konkretny styl, kojarzony z romantycznym dziewczęciem. Oczywiście nie zawsze tak być musi, czego dowodem jest sukienka ze zdjęcia. Wszystko będzie zależało od wzoru – rodzaju kwiatów, ich wielkości i kontrastów w zestawie.

Warto zapamiętać – roślinne desenie z ostrymi końcami wysmuklają i wydłużają sylwetkę, a zaokrąglone, o miękkich liniach – poszerzają. Malutkie i drobne motywy kwiatowe lepiej sprawdzą się u kobiet szczupłych i filigranowych, będą bardziej proporcjonalne niż dla tęższych sylwetek, którym polecam średniej wielkości printy na ciemnym tle i z ciemną oprawą.

Wracając do ocenianej stylizacji…

Ładnie dobrana kolorystyka. Kobiecy fason z ciekawym rozcięciem na nodze. Może za bardzo poszerzona linia ramion, ale nie wytykałabym tego jako błąd. Zgrabne buty. Nawet są dodatki, które tutaj w nienachalny sposób sugerują, że wszystko zostało przemyślane. 

Dodatkowy plus za kolor ust.

Moja ocena: 4+  

Publikacja: Śląsk Plus z dn.9.11.2018 oraz Dziennik Zachodni z dn.10.11.2018 r.

celebryci , Dziennik Zachodni , ocena stylizacji , Śląsk Plus , styl , typy sylwetek
Share: / / /

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Archiwa