Jak cię widzą, tak cię piszą… Adam Nawałka

lipca 26, 2016
Jeszcze kilka dni temu piłka nożna była na ustach wszystkich Polaków. Sama, choć do kopania piłki mam dość ambiwalentny stosunek, oglądałam wszystkie mecze z udziałem naszych rodaków…

Adam Nawałka
Oprócz przyglądania się temu, co na boisku, moje zainteresowanie wzbudził też trener polskiej reprezentacji Adam Nawałka. Wyjątkowo stylowy mężczyzna.
 
Ma on w sobie coś, co sprawia, że nawet jeśli nie do końca jest idealnie, patrzy się na niego z przyjemnością i nie ma cienia wątpliwości, że ma styl.
 
Zdjęcie, któremu dziś się przeglądam, zrobiono podczas jednego z meczów, w którym grali Polacy.
 
Myślę, że wszystkie pochwały, jakie nasz bohater zbiera za swój wizerunek, w głównej mierze mają związek z tym, że jego stylizacje są doskonałe pod względem kolorystycznym. Już kiedyś wspominałam o tym, że kolor ma niezwykłą moc. I nawet jeśli rzeczy nie mają perfekcyjnego fasonu, ale są dopasowane idealnie do urody, cery, włosów i oczu – wszyscy uznają, że wyglądamy świetnie. To od kolorów zależy, jakie zrobimy pierwsze, ogólne wrażenie. To od nich zależy, czy zaprezentujemy się zdrowo i świeżo. U pana Adama kolory są na 6.
 
Oceniany zestaw to tak zwana sportowa elegancja. Z jednej strony – elegancki kołnierzyk gładkiej koszuli, klasyczne garniturowe spodnie, a z drugiej – marynarkę zastąpił sweter, kołnierzyk jest rozpięty i przez to nie występuje w towarzystwie krawatu, a buty są w mocno kontrastowym kolorze do całości.
 
Kiedyś swetry miały za zadanie tylko i wyłącznie ochraniać przed chłodem. Dziś zyskują one na znaczeniu i ich walory estetyczne są tak samo ważne, jak wszystkich innych elementów garderoby.
 
Sweter z trójkątnym wycięciem jest jednym z podstawowych modeli męskich swetrów. Idealnie nadaje się do noszenia w zestawie z koszulą, a gdy wycięcie jest głębsze – można dodatkowo założyć do zestawu mniej formalny krawat, np. typu knit.
 
Plus za okulary – dobrze dobrane do kształtu twarzy, linii brwi, także kolorystycznie.
 
Wytknąć mogę dwie rzeczy:
1. Spod rękawów swetra powinny wyglądać mankiety koszuli.
2. Spodnie mają odrobinę za długie nogawki. Załamań materiału jest znacznie więcej niż jedno, jak to być powinno.
 
Moja ocena: 5 (Bo jak wspominałam wcześniej, w przypadku Adama Nawałki łatwo wybaczyć niedostatki stylizacyjne.)
 
Publikacja: Śląsk Plus z dn. 15.07.2016 oraz Dziennik Zachodni z dn. 16.07.2016
Dziennik Zachodni , ocena stylizacji , Śląsk Plus , sport , styl , wizerunek po męsku
Share: / / /

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Archiwa