Jak cię widzą, tak cię piszą… Natasza Urbańska

maja 28, 2016
Wszyscy znamy Nataszę Urbańską jako artystkę estradową, ale nie wszyscy – jako projektantkę.

Natasza Urbańska
Założycielka marki Muses pojawiała się ostatnio na naszym podwórku przy okazji Silesia Fashion Day. Oceniam dziś stylizację, którą zaprezentowała na sobie w czasie imprezy.
 
Stali Czytelnicy DZ wiedzą, że nie jestem wielką orędowniczką koloru czarnego i często namawiam do innych rozwiązań. Muszę jednak przyznać, że czerń jest synonimem najwyższej elegancji, więc czarne kreacje wieczorowe wydają się być jak najbardziej trafnym wyborem. Nie bez znaczenia jest też typ urody samej Nataszy Urbańskiej, która doskonale prezentuje się w mocnych i nasyconych kolorach, a czerń właśnie taka jest.
 

Pani Natasza jest piękną kobietą. Widywałam ją w perfekcyjnych stylizacjach, ale ta, oceniana przeze mnie, nie jest strzałem w dziesiątkę. Oczywiście, wszystko razem wygląda dobrze i stylowo, ale proszę zwrócić uwagę na proporcje. Ewidentnie przeważają górne partie sylwetki. Opadające na ramiona rękawki i brak dekoltu sprawił, że zostały podkreślone mocne ramiona naszej bohaterki.Podoba mi się asymetria wykorzystana w okolicy talii i w rozcięciu przy spódnicy, ale nie sprawdziło się to w przypadku sylwetki Y, bo spotęgowało dysproporcje góry i dołu. Asymetryczne elementy w ubiorze to rozwiązania optycznie pomniejszające, więc w przypadku pani Nataszy znacznie lepiej byłoby wykorzystać je w rejonie dekoltu i ramion. Polecam przy następnej okazji.

 
Ładne, skromne sandały.
 
Jedynym dodatkiem, na który zdecydowała się pani Natasza, są kolczyki. Duże, przerysowane. Mogą się podobać lub nie. Dla mnie to kolejna rzecz, która dodała objętości – choć to chyba nie do końca odpowiednie określenie w przypadku naszej bohaterki. 🙂
 
Najprościej ujmując, w  ocenianej stylizacji brakuje mi „powietrza” przy twarzy. Jednak w obliczu takiej urody – zgrabnie podkreślonej makijażem, fryzurą i pięknym uśmiechem  – oraz dobrego stylu, wytknięty przeze mnie błąd stylizacyjny zostaje pani Nataszy wybaczony.
 
Moja ocena: 5- (Z baaaaardzo dużym minusem. )
 
Publikacja: Śląsk Plus z dn. 6.05.2016 oraz Dziennik Zachodni z dn. 7.05.2016
celebryci , Dziennik Zachodni , ocena stylizacji , Spell Your Shape , Strefa Biznesu , styl , typy sylwetek
Share: / / /

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Archiwa