Metamorfoza

lutego 2, 2015
Historia metamorfozy, o której dziś napiszę i której finał zaraz zaprezentuję, miała swój początek przed kilkoma miesiącami, kiedy to razem z Ordon Beauty Center oraz Szabelka & Natural Cut Team ogłosiliśmy konkurs.

Zwyciężczyni miała otrzymać w prezencie szereg zabiegów mających sprawić, by poczuła się kobietą piękniejszą niż kiedykolwiek wcześniej. Zdecydowaliśmy, że obdarujemy dwie panie. Oto zdjęcie, które przesądziło o tym, że jedną z finalistek została Justyna:
Justyna ma 40 lat. Przed 15-toma miesiącami urodziła Jagódkę. Postawiło to cały jej świat na głowie, tym bardziej, że tuż po porodzie okazało się, że dziewczynka ma zespół Downa. We wrześniu Justyna wróciła do pracy, ale każdą wolną chwilę poświęca córeczce, która wymaga ciągłej uwagi, rehabilitacji, pracy… Ogromne wsparcie otrzymuje od dwójki swoich nastoletnich dzieci, jednak mimo wszystko nie ma zbyt wiele czasu dla siebie.
Razem ze wszystkimi Partnerami metamorfozy włożyliśmy serce w to, żeby Justyna poczuła się rozpieszczana. Początkowe etapy metamorfozy odbywały się w centrum medycyny estetycznej Ordon Beauty, jednak to dzień finału był najbardziej ekscytujący. Od rana włosami Justyny zajmowali się fryzjerzy z ekipy Tomka Szabelki. Makijaż do sesji wykonała Maja Ogiegło. Osobiście zadbałam o stylizacje.
Kilka zdjęć dokumentujących przygotowania do sesji:

Foto: Ida Kasprzyk

I efekt końcowy:
Foto: Paweł Pszczołakoralowa tunika, zielona sukienka – Patricia Szlażko
kolia – saffa
sukienka wieczorowa – furelle

kolory , metamorfozy , Spell Your Shape , styl , typy sylwetek
Share: / / /

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Archiwa