OPINIE

Profesjonalizm w każdym calu. Tatiana pomoże Wam poczuć w sobie power i znaleźć sposób na podkręcenie własnej energii. Totalne wyczucie stylu, klasa i subtelna podróż w świat kształtów i kolorów.
Danuta Drabik-Martowicz

Ubrania, kolory, formy, wreszcie nasze ciało – to przecież tylko zewnętrze…ale za pomocą tego co widzialne, możemy pokazać jakie jesteśmy w środku! Wszelkie zmiany w naszym wyglądzie wydobywają na światło dzienne KOBIECOŚĆ. I tego uczy każda godzina z Tatianą.
Zachęcam każdą kobietę, bez względu na wiek, gabaryty, zasobność portfela, do przyjrzenia się sobie.
Pod okiem Tatiany poczujecie się dobrze ze wszech miar.
ju

Absolutnie fantastyczne miejsce, atmosfera, Tatiana! Kontakt z nią to jak wizyta u najlepszego psychologa! Tak, zmieniłam się zewnętrznie, ale też i wewnętrznie. Wreszcie polubiłam siebie taką, jaka jestem. I jestem piękna, a co! Polecam każdemu!
Sylwia

Usługa wykonana profesjonalnie i – co bardzo ważne – z dużym taktem i wyczuciem. Potrafi Pani zachęcać i perswadować w taki sposób, że ani przez chwilę nie czułem się do czegoś przymuszany wbrew sobie, a na dodatek robi to Pani ciepło i z poczuciem humoru.
Krzysztof

Kobieta w każdym wieku pragnie wyglądać pięknie. Na urodziny od swoich dorosłych dzieci otrzymałam wizytę w Centrum Kreowania Wizerunku. Początkowo rodzina musiała mnie przekonywać, że po 60-ce też można zrobić coś dla siebie. Nie sądziłam, że kolory są tak ważne. Określenie typu sylwetki oraz instruktaż makijażu nie mniej. Zakupy ze stylistką – rewelacja! Mąż zachwycony i sam jest już umówiony na spotkanie z przemiłą panią Tatianą. Polecam szczerze!
Janina z Piotrkowa

Jeśli chcesz dowiedzieć się, co o mojej pracy myślą inni – zajrzyj tutaj.

+48 504 302 269

ZADZWOŃ

sygnet-stylistka