Patricia Szlażko

stycznia 16, 2014
Modę lubię różną. I tę na wybiegi, która bardziej jest sztuką. I tę na ulice, którą chętnie wybieram dla siebie i proponuję innym.

Patrycję poznałam kilka miesięcy temu. Od dawna obiecywałam napisać o jej rzeczach więcej. Dla mnie była to miłość od pierwszego wejrzenia. Projekty Patrycji doskonale wpisują się w potrzeby moje i osób ze mną współpracujących. Są proste, wręcz ascetyczne, ale na pewno nie nudne. I właśnie w tej prostocie upatruję ich piękna.
Photo: Sławek Niemiec (Creative Zone)
Model: Monika Młodawska
Stylist: Tatiana Szczęch
MuA: Marta Wiola
Wspólnie z Patrycją dzielimy zamiłowanie do naturalnych tkanin wysokiej jakości. Absolutną specjalnością projektantki są jedwabie, które ręcznie farbuje. Stwarza to możliwości, których nigdy dotąd nie miałam „ubierając” innych. Po analizach kolorystycznych doskonale wiem, czego szukam dla swoich Klientów, a Patrycja jest w stanie to wyczarować. Oferty sklepów bywają ograniczające, więc tym bardziej dlatego panie cenią sobie, że mogą mieć szal, bluzkę czy wykończenia sukienki dokładnie w odcieniu koloru ze swojej palety.
U Patrycji nie tylko sięgam po rzeczy z wieszaka, gotowe. Zrealizowałyśmy też kilka miarowych szyć. Między innymi razem pracowałyśmy nad wizerunkiem scenicznym Estery z Teleport Magic.
Photo: Artur Nyk
Stylist: Tatiana Szczęch
MuA: Maja Ogiegło
Cudownie, że jest Patrycja, a jej atelier tak blisko. Dla przypomnienia – razem współorganizowałyśmy jego otwarcie. Wszystko działo się zaledwie kilka miesięcy temu. Fotorelacja z wydarzenia tutaj. Oczywiście, sukienka, którą miałam tego wieczoru na sobie jest autorstwa… wiadomo czyjego. 😉
P.S.
Sesja zdjęciowa dla Teleport Magic miała miejsce w chorzowskim planetarium. Co to było za przeżycie! Czas tam zatrzymał się w miejscu. Odkąd byłam w podstawówce (a było to dawno temu), nic – absolutnie nic – się tam nie zmieniło. Ma to swój czar. 🙂
sesje zdjęciowe
Share: / / /

One thought on “Patricia Szlażko

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Archiwa