Jak Cię widzą, tak Cię piszą…

March 9, 2015
Publikacja: Śląsk Plus z dn. 27.02.2015 oraz Dziennik Zachodni z dn. 28.02.2015

Natalia Siwiec była jedną z osób obecnych na katowickiej gali „Niegrzeczni”. 
Natalia Siwiec
Pani Natalia jest niewątpliwie kobietą piękną i ma duże wyczucie w kwestii mody i trendów. Epatowanie seksapilem nie musi się podobać każdemu, ale dziś jest wyjątkowo skromnie.  
Spójrzmy na nasza bohaterkę pod kątem imprezy, na której się pojawiała. Nazwa zobowiązuje, więc cokolwiek niegrzecznego by się tam nie zdarzyło − nie byłoby to nie na miejscu. Choć tak naprawdę, oprócz długości koszulo-sukienki, która została zapięta pod sama szyję, w stylizacji nie ma nic wyjątkowo kontrowersyjnego.
Biało-czarny zestaw kolorystyczny należy raczej do grzecznych, jedynym mocniejszym akcentem są czerwone usta i paznokcie. Na pewno nikt nie ośmieli się powiedzieć, że nie pasuje to pani Natalii. 
Koszula może nie ma zbyt kobiecego fasonu, ale mnie to się nawet podoba. Jest ona za to tak krótka, że nasza wyobraźnia − na postawie szalenie zgrabnych nóg − dopowiada sobie piękne wcięcie w talii i kształtny biust.
Ramoneska to modowy klasyk i pewniak, który − podobnie jak trencz − warto mieć w swojej szafie. Jest ona na tyle uniwersalna, że sprawdzi się i do dżinsów, i do ołówkowej spódnicy, i zwiewnej sukienki. Dzięki asymetrycznemu zapięciu i rękawom z zamkami ma ona bardziej ostry charakter. Zaprojektowana z myślą o motocyklistach, którzy jako subkultura są postrzegani jako „niegrzeczni”. Stąd fajne i ciekawe nawiązanie do nazwy imprezy. 
„Chanelka” to kultowa, jedna z najbardziej rozpoznawalnych torebek świata. Pikowana, z podwójnym C, zamiast paska − łańcuszek. Obiekt pożądania wielu kobiet. Torebka dzięki swej prostocie nadaje się na codzienne wyjścia, jak i wieczorne przyjęcia.  
W stylizacji Natalii Siwiec nie podobają mi się buty. Za bardzo kojarzą mi się z jakimś towarzystwem przyjaciół zwierząt. Nie żebym miała coś przeciwko nim, ale wolę jednak szpilki bez „ozdoby” w postaci kości.  
Świetne włosy.  

Moja ocena: 4   
celebryci , Dziennik Zachodni , ocena stylizacji , Śląsk Plus , styl
Share: / / /

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Archives