Jak cię widzą, tak cię piszą… Olivier Janiak

wrzesień 26, 2017

Dziś oceniam już trzecią stylizację z prezentacji jesiennej ramówki TVN.

Moim bohaterem będzie dziennikarz i prezenter Olivier Janiak. Lubię się mu przyglądać. Nie tylko temu konkretnemu zestawowi, ale tak w ogóle.

Zawsze elegancki, dbający o jakość i szczegóły. Odważy, lubiący bawić się modą, ale także ceniący wygodę. Jego wizerunek ocieplają nonszalancko zmierzwiona fryzura i kilkudniowy zarost.

Wielu panów mogłoby się nauczyć, co i jak nosić na podstawie trafionych stylizacji Oliviera Janiaka. Przypatrzmy się bliżej tej ocenianej przeze mnie.

Uwagę zwraca ciekawe połączenie kolorystyczne. Choć niebieskości i bordo to dwa ulubione kolory panów, tutaj ich odcienie zestawione ze sobą wyglądają niebanalnie i odważnie. Tym bardziej, że w postaci kraty. Uwaga, krata jest jednym z mocniejszych trendów tej jesieni!

Nienaganna sylwetka została podkreślona przez taliowaną marynarkę i wąskie spodnie. Pochwała za idealne rozmiary, co nie jest taką oczywistością – stali Czytelnicy tej rubryki wiedzą.

Marynraka ma poprawnie rozpięty dolny guzik.

Nogawki za krótkie? Obecnie ma nie jednej słusznej długości męskich spodni, wszystko zależy od modelu i stylu, w jakim panowie chcę się nosić. Przykrótkie nogawki są domeną Włochów – o których na pewno nie można powiedzieć, że na modzie i zasadach kodu ubioru się nie znają. Przywiązują oni dużą uwagę do eksponowania swoich idealnie dobranych i skomponowanych z resztą stroju skarpetek.

Pan Olivier postawił na mokasyny. Są one ze skóry licowej, więc nieco bardziej eleganckie niż z nubuku czy zamszu. Wciąż jednak pozostają mokasynami, do których skarpetek nie nosimy w ogóle.

Kolory butów i poszetki wydobywają kontrastową kratę garnituru.

Najbardziej podoba mi się w tej stylizacji swoboda, którą emanuje nasz bohater. Widać, że ubiór odzwierciedla jego charakter i dobrze czuje się sam ze sobą.

Moja ocena: 6

Publikacja: Śląsk Plus z dn. 22.09.2017 oraz Dziennik Zachodni z dn. 23.09.2017.

celebryci , Dziennik Zachodni , kolory , ocena stylizacji , Śląsk Plus , Strefa Biznesu , wizerunek po męsku , wydarzenia
Share: / / /

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Archiwa