Jak Cię widzą, tak Cię piszą… Jerzy Gorzelik

stycznia 20, 2012
stycznia 20, 2012

Jak Cię widzą, tak Cię piszą… Jerzy Gorzelik

Po mojej surowej krytyce sprzed dwóch tygodni na szczęście nie będę musiała pastwić się nad błędami stylizacyjnymi  bohatera dzisiejszego zdjęcia. A będzie nim Pan Jerzy Gorzelik – szef Ruchu Autonomii Śląska, członek zarządu województwa śląskiego.

Jerzy Gorzelik
Przyjrzyjmy się bliżej zestawowi ubraniowemu, który Pan Jerzy zaprezentował z okazji uroczystości wręczenia nagród przyznawanych przez RAŚ.
 
Ogólne wrażenie dobre.
 
Bardzo modna fasonowo marynarka, zapinana na dwa guziki  ładnie podkreśla szczupłą sylwetkę Pana Jerzego. Żal tylko, że jej rękawy są ciut za długie, bo, niestety, nie wyglądają spod niej mankiety koszuli. Mam nadzieję, że jest ona z długim rękawem. Szkoda tylko, że muszę się tego domyślać. Proszę też zwrócić uwagę na rozpięty dolny guzik. Gratuluję znajomości posługiwania się dress code’em.
 
Białej koszuli komentować nie trzeba, bo działa jak wytrych – szczególnie w zestawach z szarościami. Mamy tu doskonały tego przykład.
 
Spodnie także modnie skrojone i nawet nogawki wydają się nie być za długie. Tego na łamach naszej rubryki jeszcze nie było!
 
Krawat jest całkowicie poprawny, choć przyznaję, że mam już serdecznie dość „politycznych” zestawów kolorystycznych. Schemat z czerwonym krawatem powielany jest za często i stąd stał się zbyt czytelny.
 
W stosunku do Pana Jerzego będę bardziej wymagająca niż zwykle, z dwóch względów:  po pierwsze – zna obowiązujące trendy, a po drugie – ma świetną sylwetkę, która na wiele mu pozwala. Dlatego też minus ode mnie za szeroki krawat.
 
Noski butów są zbyt podniesione do góry.
 
Fryzura i zarost ładnie przystrzyżone.
 
Okulary dobrane odpowiednio do kształtu twarzy i brwi.
 
Naprawę przyjemnie ocenia mi się Pana Jerzego…
 
Moja ocena: 5 (za ogólne wrażenie)
 
Publikacja: Dziennik Zachodni dn. 18.06.2011 
dress code , Dziennik Zachodni , ocena stylizacji , polityka , styl , wizerunek po męsku
Share: / / /

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Archiwa