Jak cię widzą, tak cię piszą… Agnieszka Popielewicz

maj 11, 2016

Agnieszka Popielewicz wystąpiła ostatnio w roli prezenterki na modowym show w katowickim Silesia City Center. Był to największy pokaz mody na Śląsku.

Agnieszka Popielewicz
Muszę przyznać, że kiedy zobaczyłam zdjęcie nadesłane przez Redakcję DZ uśmiechnęłam się pod nosem i pomyślałam, że jest tak dobrze, że moja wypowiedź  to będą same ochy i achy. Zawsze jednak daję sobie czas na drugie wrażenie i wtedy często moją opinię nieco koryguję. Tym razem nie musiałam. Zdania nie zmieniam. Jest świetnie pod każdym względem: koloru, fasonu i stylu.
 
Dobrze sprawdziła się złamana biel. Kolor nie przyćmił urody pani Agnieszki, a jedynie wyostrzył naszą uwagę i skoncentrował wzrok na jej twarzy. To sytuacja idealna. Wciąż jak mantrę powtarzam, że strój powinien być tłem do tego, co mamy do powiedzenia. Zadziałało.
 
Fason kombinezonu ładnie podkreśla kobiece kształty i zgrabne proporcje sylwetki.
 
Rozwiązanie z jednym długim rękawem i kokardą na ramieniu jest intrygujące. Niby proste, a jednak niebanalne.
 
Fuksjowe buty to ciekawe przełamanie stylizacji w całości zdominowanej bielą. Muszę przyznać, że sama do tegoż delikatnego kombinezonu założyłabym szpilki mniej zabudowane, ale proszę nie traktować mojej uwagi jako krytyki. To byłoby zbyt krzywdzące dla pani Agnieszki.
 
Mocniejszy makijaż oka na okoliczność wieczorową jest jak najbardziej uzasadniony.
 
Moja ocena: 5
 
Publikacja: Śląsk Plus z dn. 22.04.2016 oraz Dziennik Zachodni z dn. 23.04.2016
celebryci , Dziennik Zachodni , kolory , ocena stylizacji , Śląsk Plus , styl
Share: / / /

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Archiwa