Metamorfoza

lutego 13, 2015
O metamorfozie Justyny już pisałam. Teraz kolej na Weronikę.

Razem zostały finalistkami konkursu, w którym do wygrania był pakiet zabiegów pod okiem specjalistów z Ordon Beauty CenterSzabelka & Natural Cut Team oraz mnie. Finałem był dzień sesji zdjęciowej, do której malowała Maja Ogiegło, a zdjęcia wykonał Paweł Pszczoła.
Zdjęcie nadesłane do nas przez Weronikę:
Sama o sobie napisała: „Mam na imię Weronika, mam 37 lat, jestem mamą trójki dzieci. Z każdą ciążą przybywało mi kilka kilogramów, których teraz jest mi trudno się pozbyć. Siedzący tryb pracy oraz niezdrowe odżywianie niestety tylko pogłębiają ten stan rzeczy. Potrzebuję solidnego kopa, żeby wziąć się do „roboty” i zamienić „oponki zimowe na letnie”. Ponadto na mojej twarzy pojawiły się pierwsze zmarszczki oraz tzw. pajączki. Mam nadzieję, że profesjonaliści pomogą mi pozbyć się niechcianych zmarszczek oraz podpowiedzą, jak dbać o skórę twarzy i ciała w moim wieku. Jako kobieta pracująca i mama trójki dzieci mam mało czasu, który mogłabym poświęcić tylko sobie, dlatego chętnie skorzystam z porad i zabiegów. Chciałabym też odnaleźć swój styl w ubiorze. Bez wahania postanowiłam w pełni oddać się w ręce profesjonalistów.”
No i stało się. 🙂
Kilka zdjęć zza kulis naszej pracy nad wizerunkiem Weroniki:
Foto: Ida Kasprzyk
I zdjęcia po metamorfozie:
W ubieraniu innych, a zajmuję się tym od lat 10-ciu, przyświeca mi myśl, że nie chcę nikogo przebrać. Pragnę, by moje propozycje ubraniowe były odzwierciedleniem duszy, charakteru i temperamentu osoby, z którą współpracuję. Bo strój powinien być tylko tłem do tego, co mamy do powiedzenia. W to wierzę. I tym razem zadziałałam podobnie. W przypadku Weroniki postawiłam na jej otwartość na szaleństwo i eksperymenty. Starałam się oddać jej rockowe zacięcie. Wyszło? 🙂
kolory , metamorfozy , okulary , Spell Your Shape , styl , typy sylwetek
Share: / / /

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Archiwa